Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Rozmiar czcionki:

Uwaga! Zmiany w Harmonogramie!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ UTW        SEM I 2017/2018   0D 2 X

Lp. Przedmiot Dzień tygodnia Godz. zajęć Miejsce zajęć, prowadzący Data zajęć
1 Zajęcia z historii miasta i powiatu

poniedziałek

15:15-16:45

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;

dr Andrzej Korecki

2 X, 6 XI, 4 XII,
2

Dietetyka i żywienie człowieka - wykłady

15:15-16:45

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;

Marta Olczak

16 X, 20 XI,

18 XII,

3 Zajęcia ruchowo gimnastyczne 17:00 – 17:45 Gimnazjum, sala gimnastyczna: Anna Sapała-Ponieważ od 2 X co tydzień
4 Zajęcia komputerowe w ramach projektu „E-kompetencje bez barier”

wtorek

wtorek

9:00-12:00 Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;sala komputerowa; p. Leszek Kędziorski

od 3 X co tydzień

5 Klub Interesującej Książki

14:15-15:00

I wtorek m-ca

Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A; Dział Dziecięcy; Aneta Rogowska

3 X, 7 XI, 5 XII,

6 Zajęcia z literatury 15:00-15:45 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;sala regionalna; Barbara Jasiak

3 X, 17 X, 7 XI,

21 XI, 5 XII, 19 XII

7 Zajęcia przyrodniczo i ekologiczne 15:45-16:30

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;sala regionalna;

Adam Olszewski

3 X, 17 X, 7 XI,

21 XI, 5 XII, 19 XII

8

Sekcja brydżowa

16:30-18:00

Biblioteka Miejska ,Działyńskich 2A;

G. Milewski

3 X, 17 X, 7 XI,

21 XI, 5 XII, 19 XII

9

Sekcja gimnastyczno – rekreacyjna

17:00-17:45

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Tysiąclecia ; Sala Fitnes,

M. Rymer

3 X, 17 X, 7 XI, 21 XI, 5 XII, 19 XII
10 Zajęcia taneczne 17:00 – 17:45

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Tysiąclecia ; Sala Fitnes,

M. Rymer

10 X, 24 X, 14 XI,

28 XI, 12 XII

11 Nordic walking

środa

10:00

Zbiórka przy małym mostku

co tydzień począwszy od 2 X
12 Zajęcia kulinarne 8:15-10:30

ZSZ Kurzętnik

Bożena Zalewska

4 X, 18X, 8 XI,

22 XI,6 XII, 20 XII

13 Język angielski 14:45 – 15:30 Gimnazjum, sala języka angielskiego; I. Markuszewska

4 X, 18X, 8 XI,

22 XI,6 XII, 20 XII

14 Język niemiecki 15:30- 16:15

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

sala niemieckiego; J.Kardela

4 X, 18X, 8 XI,

22 XI,6 XII, 20 XII

15 Chór

16:30 – 18:00

Gimnazjum ,Sala muzyczna; Marek Piątkowski

4 X, 18X, 8 XI,

22 XI,6 XII, 20 XII

16 Rękodzieło i robótki ręczne

czwartek

czwartekk

10:30 – 12:00 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;   H. Karczyńska

5 X, 19X, 9 XI,

23 XI,7 XII, 21 XII

17

Język rosyjski

14:30-15:15 Biblioteka Miejska, Działyńskich 2A;   L. Karczyńska

5 X, 19X, 9 XI,

23 XI,7 XII, 21 XII

18 Zajęcia z geografii i krajoznawstwa 15:15 – 16:45

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

B. Siemianowski

19

Zajęcia gimnastyczno-rehabilitacyjne

     17:00:17:45

Zespół Szkół im.C.K. Norwida,

ul. 3 maja 24; sala fitness; Barbara Trzcińska

20 Wyjazd na basen – sekcja pływacka „ŻABKA” piątek

9:00

Basen-Grudziądz Pierwszy wyjazd 29 IX, 13X, 27 X, 10XI,24 XI, 8 XII, 22 XII
21 Sekcja rowerowa sobota 10:00   Od 7 X
22 Zajęcia kabaretowe     Lilia Karczyńska W zależności od potrzeb

                                        

Najbliższe

Brak wydarzeń
październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3